|
Hou jij ook zo van die oldtimers en droom je ervan om er ooit zelf één te hebben? Wist jij dat je ze ook kunt huren, voor een dagje of voor een paar dagen? Het ligt dus binnen handbereik, die road trip in bijvoorbeeld een Kever Cabrio! Zie je jezelf al rijden, samen met je partner? De soft-top neergeklapt, zon op je gezicht, haren in de wind? Heerlijk! Je voelt je de koning te rijk. Heb je trouwplannen en is je partner gek op de ouderwetse Kever met zijn ronde vormen? Huur dan de Kever Cabriolet op je trouwdag! Of misschien wil je jouw partner verrassen met een origineel uitje en huur je deze wagen om de bloesemtocht te maken in de Betuwe. Picknickmandje mee en je kan heerlijk onder de geurige bloesembomen relaxen met wat lekkere hapjes en drankjes. Ter afsluiting doe je nog een terrasje bij één van de vele pittoreske restaurantjes die de Betuwe rijk is. Vergeet vooral niet om foto’s te maken van deze memorabele dag samen! Zoek je nog een idee voor een promotie actie van je werk? Met deze oldtimer val je zeker op! Wat ook een origineel idee is, is om met een stel vrienden of met je gezin een autopuzzeltocht te gaan doen. En dan helemaal in stijl in een vrolijke lichtblauwe VW Kever Cabrio. Voor een paar euro heb je al een route met vragen en aanknopingspunten. Dat is weer eens wat anders! Samen zoek je naar antwoorden en zo ontdek je wellicht nieuwe aspecten in elkaar! Ben jij een echte kenner? Wist jij dat Ferdinand Porsche beweerde de originele ontwerper te zijn van de Kever? Een kleine honderd jaar geleden gaf Adolf Hitler opdracht om een auto te ontwerpen die voor iedereen bereikbaar zou zijn, ‘een auto voor het volk’. Net voor de Tweede Wereldoorlog verscheen het eerste exemplaar. De Kever werd met zijn karakteristieke vormen één van de bekendste modellen ooit. Wat echter niet veel mensen weten, is dat de originele ontwerper de Hongaarse jood Josef Ganz was. Hij noemde zijn ontwerp de ‘Maikäfer’. Dat een jood deze populaire auto had ontworpen, kon natuurlijk niet, daarom werd Porsche naar voren geschoven. Ganz vluchtte op tijd naar Zwitserland en streed zijn leven lang voor erkenning van zijn ontwerp. Hij stierf als arme man in 1967 in Australië. Zijn levensverhaal is verfilmd in ‘Het ware verhaal van de Kever’. Een interessant weetje om te delen als je de VW Kever Cabrio een dagje huurt en je er met jouw vrienden of geliefde mee rondrijdt! Wanneer ga jij een Kever huren? |
Veelgestelde vragen
Kan ik een VW Kever Cabrio huren voor één dag?▼
Ja, je kunt een VW Kever Cabrio voor een dagje of enkele dagen huren. Dit is een perfect manier om van deze klassieker te genieten zonder deze zelf te hoeven kopen.
Wat zijn leuke activiteiten met een gehuurde Kever Cabrio?▼
Je kunt een road trip maken, de bloesemtocht in de Betuwe doen, naar een autopuzzeltocht gaan, of deze gebruiken voor je bruiloft. De mogelijkheden zijn eindeloos!
Wie was de echte ontwerper van de VW Kever?▼
De originele ontwerper was Josef Ganz, een Hongaarse jood die zijn ontwerp de 'Maikäfer' noemde. Ferdinand Porsche werd echter als ontwerper naar voren geschoven.
Is een Kever Cabrio geschikt voor bruiloften?▼
Ja, een gehuurde VW Kever Cabriolet is een origineel en romantisch idee voor je bruiloft. Met de soft-top omlaag creëer je een onvergetelijke ervaring.
Wat maakt de VW Kever zo bijzonder?▼
De Kever is één van de bekendste auto's ooit dankzij zijn karakteristieke ronde vormen. Dit cultmodel is nu ruim 100 jaar oud en nog steeds populair.

